TEKİN TESİSAT
Antalya bölgesinde Uzun zamandır sektörde aktif olarak hizmet veren firmamız müşterilerin hizmet vermeye başlayan firmamız,

Sıhhi tesisat başta olmak üzere,GÜnısı, Tesisat İşleri, Kaçak Tespiti, Lavabo tıkanıklığı, Doğalgaz işleri, Kombi montaj işlerive Şofben bağlamak,malzeme satış ve montaj konularında hizmetler sunuyor.

10 yıllık tecrübesi ile titiz ve hızlı çalışmayı bir kural haline getirmiştir. Bu güne kadar aldığımız bir çok olumlu yorumlar ve teşekkürler sayesinde gücümüzü sizlerden alarak yolumuzda istikrarlı bir şekilde devam ediyoruz.

Herkesin korkulu rüyası haline gelen tıkanıklar, kanal açma ve diğer su tesisatı işlerinde oldukça başarılıyız. Başarımızı ise 10 yıllık tecrübelerimize borçluyuz. Mevcut çalışanlarımız tesisat konusunda uzman ve yaşadığınız arızalarda çözüm için 7/24 sizlerin yanında olmaktadır. Mevcut sıhhi tesisatınızda yaşadığınız problemlerin giderilmesi ve diğer konulardaki arıza ve istekleriniz için firmamıza dilediğiniz zaman ulaşmanız mümkündür.

Projenizi veya Arıza durumunu sonuca kavuşturana kadar durmayacak kadar işinin ehli ustalarımız siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmektedir.

Sektördeki en gelişmiş tesisat firmalarından biri olan firmamız semtin en eski tesisatçısıdır. Mahallenizde size yakın bir tesicatçı mi baktınız ? Firmamız hizmetinizde ve size Acil tesisatçı gönderebiliyor ve ekibimiz ile problemlere anında müdahale ediyoruz.

YURDAKUL TEKİN

0 535 776 40 13

 

Dutlubahçe Mah. 745 sk.

Parkmenekşe Sitesi

C Blok Kat:2 Daire:6

Muratpaşa / ANTALYA

TESİSAT İŞLERİ
KAÇAK SU TESPİTİ
GÜN ISI TADİLATI
TIKANIKLIK AÇMA
KOMBİ SATIŞ - MONTAJ 
DOĞALGAZ KOLON TESİSATI
PANEL RADYATÖR SATIŞ MONTAJ
DAİRE İÇİ GAZ TESİSATI
YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ
YANGIN TESİSATI
KASKAT SİSTEMLER
HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ
SIHHİ TESİSAT SİSTEMLERİ 
HVAC SİSTEMLER
ISI POMPASI 
KAZAN DAİRESİ TESİSATI
MEKANİK TESİSAT DANIŞMANLIK
KANALİZASYON AÇMA
SU DEPOSU TEMİZLİĞİ
TUVALET AÇMA
GİDER AÇMA
KANAL AÇMA